CEYOC 2017N 2017-04-02 14:12
Wyniki z międyczasami - Long distancestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
KM10 (8)1,2 km 0 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(41)3(38)4(60)5(31)6(100)Meta
 
16Antonina Słońska17:196:028:0512:1014:0315:5517:0417:19
. WKS Wawel Kraków6:022:034:051:531:521:090:15
25Anotnina Mianowska19:495:539:5914:1016:3618:4019:3619:49
. UNTS Warszawa5:534:064:112:262:040:560:13
37Hanna Szczygieł22:216:459:1513:3616:3920:0021:5922:21
. MKS MOS Wrocław6:452:304:213:033:211:590:22
48Wiktor Kociuba23:564:538:4117:1019:4422:5723:4223:56
. MKS MOS Wrocław4:533:488:292:343:130:450:14
53Sonia Szeliga25:5112:0316:0020:2022:2724:3625:3625:51
. UKS Orientpark.pl Iwiny12:033:574:202:072:091:000:15
62Julia Halewicz26:568:2111:4620:4922:5025:5626:4326:56
. UKS Orientpark.pl Iwiny8:213:259:032:013:060:470:13
71Marcelina Zawada38:0417:4725:5832:3334:5236:5237:5138:04
. UKS Orientpark.pl Iwiny17:478:116:352:192:000:590:13
8325Magdalena Szymańska71:1727:4744:1954:0060:1166:3270:0471:1770:1370:20
. indywidualnie27:4716:329:416:116:213:321:13*100*100
 
 
 
K12 (5)2,6 km 65 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(63)2(56)3(59)4(67)5(64)6(39)7(45)8(100)Meta
 
110Karolina Zawada35:174:539:5112:1316:2819:3730:2133:3935:0535:17
. UKS Orientpark.pl Iwiny4:534:582:224:153:0910:443:181:260:12
216Anna Banasiak38:227:5513:0415:1219:3122:4533:2336:3838:0738:22
. MKS MOS Wrocław7:555:092:084:193:1410:383:151:290:15
323Iga Muller41:0610:3816:0118:0922:2925:4236:1539:2840:5341:0631:47
. UMKS Kwidzyn10:385:232:084:203:1310:333:131:250:13*44
418Julia Gielec58:236:4112:0514:3620:0524:2654:2856:2958:0858:23
. UKS Orientuś Łódź6:415:242:315:294:2130:022:011:390:15
 
24Katarzyna Rosłaniecnkl25:0546:1153:4563:28--------------------95:33
. MKS MOS Wrocław25:0521:067:349:4332:05
 
 
 
K14 (11)3,7 km 105 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(47)2(67)3(59)4(52)5(53)6(63)7(44)8(46)9(42)10(61)11(60)12(49)13(100)Meta
 
139Joanna Mazurek48:063:156:0411:0519:0322:5429:5236:2740:0141:3744:1345:0945:4847:5348:06
. MKS MOS Wrocław3:152:495:017:583:516:586:353:341:362:360:560:392:050:13
232Joanna Banasiak49:044:137:3612:4921:1624:2033:4038:4441:3643:3145:3146:3247:1548:5049:04
. MKS MOS Wrocław4:133:235:138:273:049:205:042:521:552:001:010:431:350:14
340Hanna Perfikowska50:173:026:1912:4821:1223:3628:3839:4742:4944:2046:1947:3848:1549:5950:17
. UMKS Kwidzyn3:023:176:298:242:245:0211:093:021:311:591:190:371:440:18
426Emila Piecek50:233:237:1813:0420:5925:5331:2939:3142:5244:5046:3647:1948:2250:0850:23
. UKS Orientpark.pl Iwiny3:233:555:467:554:545:368:023:211:581:460:431:031:460:15
542Hanna Sudoł52:014:1410:3215:2823:2826:2033:4641:2543:5745:3848:2649:2750:1451:4752:01
. MKS MOS Wrocław4:146:184:568:002:527:267:392:321:412:481:010:471:330:14
633Paulina Berlińska56:195:2013:5518:4426:5329:5134:4245:5849:0050:3052:2653:3854:2156:0656:19
. UKS Orientuś Łódź5:208:354:498:092:584:5111:163:021:301:561:120:431:450:13
735Martyna Gola59:334:459:0316:3625:2729:2336:3343:5850:3352:2855:2256:2757:1759:1859:33
. UKS Orientuś Łódź4:454:187:338:513:567:107:256:351:552:541:050:502:010:15
843Kaja Winiarska68:415:1710:1316:4025:0829:1040:3555:0358:4360:2763:4465:2766:0968:2668:41
. MKS MOS Wrocław5:174:566:278:284:0211:2514:283:401:443:171:430:422:170:15
934Wiktoria Doreń68:583:307:2212:3940:3943:4051:5458:1360:5362:4565:0265:5466:3468:4468:58
. UKS Orientuś Łódź3:303:525:1728:003:018:146:192:401:522:170:520:402:100:14
1036Weronika Graba74:385:009:0115:5731:0635:0346:3760:3964:4966:4169:4971:2172:0574:2474:38
. MKS MOS Wrocław5:004:016:5615:093:5711:3414:024:101:523:081:320:442:190:14
1141Klaudia Sienicz80:3811:1315:0022:0437:0541:0052:3666:3770:4572:3275:4777:1978:0380:2380:38
. MKS MOS Wrocław11:133:477:0415:013:5511:3614:014:081:473:151:320:442:200:15
 
 
 
K16 (23)4,6 km 150 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(67)3(74)4(57)5(75)6(72)7(53)8(63)9(44)10(46)11(31)12(100)Meta
 
170Julia Susek41:283:326:029:4310:1818:3520:1628:0232:1636:2438:4740:3541:1841:28
. UKS Siódemka Rumia3:322:303:410:358:171:417:464:144:082:231:480:430:10
249Amelia Block46:574:067:4011:0811:5721:1823:2931:3136:1641:1644:0246:0146:4546:57
. UKS Orientuś Łódź4:063:343:280:499:212:118:024:455:002:461:590:440:12
361Aleksandra Polewka47:584:036:5010:3511:1420:1122:0631:0036:4842:1045:0147:0247:4547:58
. UKS Kometa Gliwice4:032:473:450:398:571:558:545:485:222:512:010:430:13
452Zuzanna Gielec49:014:137:0510:5911:3721:2323:3132:5338:1443:3746:1248:0948:4749:01
. UKS Orientuś Łódź4:132:523:540:389:462:089:225:215:232:351:570:380:14
20:02
*70
553Nadia Kędzierska50:145:358:1513:0913:5124:0626:2635:0939:3544:3547:2649:1950:0250:14
. HKS Azymut Mochy5:352:404:540:4210:152:208:434:265:002:511:530:430:12
669Marta Żurek50:304:377:1211:0011:4422:0724:1233:0638:5744:4747:1949:2950:1650:30
. UKS Siódemka Rumia4:372:353:480:4410:232:058:545:515:502:322:100:470:14
745Hanna Dzierwa52:033:517:1213:4814:2523:3125:2634:5339:5645:1548:1450:3551:4452:03
. KS Kościelec Chrzanów3:513:216:360:379:061:559:275:035:192:592:211:090:19
862Natalia Pudlis52:373:345:499:139:5620:1022:2334:3141:2946:5049:3751:3152:2652:37
. UMKS Kwidzyn3:342:153:240:4310:142:1312:086:585:212:471:540:550:11
967Natalia Szuba53:103:336:2110:2411:0224:0025:4635:4742:2447:4150:2052:1852:5953:10
. UMKS Kwidzyn3:332:484:030:3812:581:4610:016:375:172:391:580:410:11
1060Kinga Pogoda54:164:367:1812:2514:1225:2227:2137:0441:4846:5349:4253:2254:0354:16
. UKS Kometa Gliwice4:362:425:071:4711:101:599:434:445:052:493:400:410:13
1146Aleksandra Urbańczyk54:19------------------------------------------------------------54:19
. KS Kościelec Chrzanów54:19
1266Alicja Staszak55:233:516:3810:5711:3023:3325:4835:2343:2449:4252:2854:2455:1055:23
. UNTS Warszawa3:512:474:190:3312:032:159:358:016:182:461:560:460:13
1351Natalia Deyna58:215:428:3313:0314:0625:3727:5040:1845:4951:2354:4857:0758:0758:21
. UMKS Kwidzyn5:422:514:301:0311:312:1312:285:315:343:252:191:000:14
1468Magdalena Zając61:175:499:0416:2517:3429:4131:5141:0549:2055:1458:1060:2461:0461:17
. HKS Azymut Mochy5:493:157:211:0912:072:109:148:155:542:562:140:400:13
1557Zuzanna Moskal63:265:147:5511:4012:1322:1724:1546:5152:3857:4660:2162:3063:1463:26
. UKS Siódemka Rumia5:142:413:450:3310:041:5822:365:475:082:352:090:440:12
1658Izabela Papież64:254:217:2711:3612:2926:0928:4640:0947:5156:0161:1863:1764:1464:25
. HKS Azymut Mochy4:213:064:090:5313:402:3711:237:428:105:171:590:570:11
2:43
*48
1744Zuzanna Ohlaszeny65:134:377:3511:4112:2634:5136:3246:5153:3958:5061:3964:0765:0065:13
. KS Kościelec Chrzanów4:372:584:060:4522:251:4110:196:485:112:492:280:530:13
1864Natalia Sobel67:224:277:5612:0813:0225:0527:4743:2751:5560:1763:2265:4367:0567:22
. UKS Kometa Gliwice4:273:294:120:5412:032:4215:408:288:223:052:211:220:17
46:38
*65
1948Aleksandra Becmer67:244:358:4014:0714:5930:0833:0444:5554:3060:3564:0666:2167:1167:24
. WKS Śląsk Wrocław4:354:055:270:5215:092:5611:519:356:053:312:150:500:13
2063Jagoda Seidel70:305:067:4411:3012:2734:0136:4347:4654:0462:3865:3369:1470:0170:30
. HKS Azymut Mochy5:062:383:460:5721:342:4211:036:188:342:553:410:470:29
 
55Agnieszka Leśnickankl----------------------------------------4:177:2010:2411:5712:11
. UKS Azymut Dębów4:173:033:041:330:14
59Lidia Piwowarnkl4:54---------------------------------------------22:2523:3323:48
. HKS Azymut Mochy4:5417:311:080:15
54Julia Krempińskankl6:209:0512:4213:28-----24:5433:0437:3243:4448:1550:0250:5551:09
. UKS Azymut Pabianice6:202:453:370:4611:268:104:286:124:311:470:530:14
21:47
*70
 
 
 
K18 (7)5,6 km 200 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(43)3(41)4(50)5(51)6(52)7(75)8(73)9(69)10(71)11(57)12(74)13(59)14(67)
15(48)16(44)17(45)18(31)19(100)Meta
 
1106Oliwia Kreft56:324:375:185:469:1316:2417:2123:3227:4929:4535:0541:2341:5243:0646:08
. UKS Siódemka Rumia4:370:410:283:277:110:576:114:171:565:206:180:291:143:02
47:5952:1754:3455:4556:2156:32
1:514:182:171:110:360:11
2103Natalia Dawidowska57:00----------------------------------------------------------------------
. UKS Siódemka Rumia
-------------------------57:00
57:00
3104Maria Deptulska59:105:005:446:199:3716:3618:2424:4728:5130:4834:1741:4742:1843:3347:15
. UKS Siódemka Rumia5:000:440:353:186:591:486:234:041:573:297:300:311:153:42
49:3154:2256:3958:2058:5959:10
2:164:512:171:410:390:11
4101Katarzyna Ciesiółka63:00----------------------------------------------------------------------
. WKS Śląsk Wrocław
-------------------------63:00
63:00
5105Natalia Filipczak66:55----------------------------------------------------------------------
. PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
-------------------------66:55
66:55
6107Katarzyna Nowacka69:525:226:539:0212:2922:4323:4430:0935:5138:0043:5852:5053:1555:0558:15
. HKS Azymut Mochy5:221:312:093:2710:141:016:255:422:095:588:520:251:503:10
60:0864:5267:2268:5369:4269:52
1:534:442:301:310:490:10
7100Isabel Jakob70:316:057:157:4312:1120:4521:4629:1134:1136:4441:0849:5150:1951:5555:57
. SV Robotron Dresden6:051:100:284:288:341:017:255:002:334:248:430:281:364:02
59:0164:4067:0269:3970:1970:31
3:045:392:222:370:400:12
 
 
 
K20 (8)6,7 km 210 m24 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(65)2(54)3(53)4(51)5(70)6(69)7(71)8(57)9(74)10(67)11(48)12(50)13(39)14(40)
15(31)16(35)17(33)18(42)19(37)20(41)21(46)22(45)23(31)24(100)Meta
 
1141Zuzanna Wańczyk57:156:138:059:139:3716:0719:5822:1327:5428:1832:0833:4636:0639:5041:21
. PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.6:131:521:080:246:303:512:155:410:243:501:382:203:441:31
43:0045:5347:0450:0352:0752:5154:2255:2256:2257:0357:15
1:392:531:112:592:040:441:311:001:000:410:12
2134Maria Gorczyca61:097:129:0210:2710:5517:5320:4923:1028:3829:0332:3034:1336:2540:0742:29
. PK7:121:501:250:286:582:562:215:280:253:271:432:123:422:22
44:0947:0748:1752:0254:2055:4657:0759:0760:1360:5561:09
1:402:581:103:452:181:261:212:001:060:420:14
3136Justyna Kostrzewska69:267:309:1310:5311:2118:3622:5227:0234:3134:5639:0941:2543:4748:0250:10
. WKS Śląsk Wrocław7:301:431:400:287:154:164:107:290:254:132:162:224:152:08
52:0055:0556:2959:3062:2263:2365:4366:5368:3069:1469:26
1:503:051:243:012:521:012:201:101:370:440:12
4138Marta Murawska79:217:379:2612:0312:2922:0726:5930:0137:0137:2442:3644:3647:2152:1153:51
. HKS Azymut Mochy7:371:492:370:269:384:523:027:000:235:122:002:454:501:40
56:0159:2260:5564:5168:0669:5574:0777:0078:1379:0879:21
2:103:211:333:563:151:494:122:531:130:550:13
5140Magdalena Szmulkowska80:458:2511:1413:5414:2823:2327:2232:1340:4041:1345:3047:5551:2356:0858:38
. PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.8:252:492:400:348:553:594:518:270:334:172:253:284:452:30
60:5064:2566:0170:0173:2674:4377:0078:2779:4180:3180:45
2:123:351:364:003:251:172:171:271:140:500:14
6139Natasza Nikitczenko86:5111:0813:3216:1416:5627:1331:5535:4343:3344:0548:5551:2655:1860:3562:23
. UKS Orientuś Łódź11:082:242:420:4210:174:423:487:500:324:502:313:525:171:48
64:4669:4771:3776:1479:4181:0083:0884:3285:4786:3786:51
2:235:011:504:373:271:192:081:241:150:500:14
 
142Dominika Wyleżołnkl26:0428:5732:5233:3743:5848:2452:3461:5962:2872:0275:4179:0783:4186:47
. MKS Paulinum Jelenia Góra26:042:533:550:4510:214:264:109:250:299:343:393:264:343:06
91:1195:3097:09101:24-------------------------113:23113:40
4:244:191:394:1511:590:17
137Paulina Mądrankl7:429:5211:4013:3622:0525:4729:0537:0137:3242:12--------------------
. WKS Śląsk Wrocław7:422:101:481:568:293:423:187:560:314:40
--------------------------------------------------44:46
*47
 
 
 
K21 (10)7,2 km 220 m23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(67)3(58)4(69)5(73)6(70)7(65)8(54)9(53)10(52)11(56)12(63)13(36)14(40)
15(45)16(41)17(37)18(42)19(34)20(32)21(33)22(31)23(100)Meta
 
1169Aleksandra Hornik56:272:464:326:4813:5615:5718:1526:5128:4331:0832:1535:3337:5341:2642:07
. PK2:461:462:167:082:012:188:361:522:251:073:182:203:330:41
44:4546:3847:4149:5151:4052:3453:3055:3956:1456:27
2:381:531:032:101:490:540:562:090:350:13
2162Ildikó Szerencsi56:473:136:028:3315:5617:5420:2727:1928:5630:0831:2434:5237:2740:4241:33
. Hungarian National Team3:132:492:317:231:582:336:521:371:121:163:282:353:150:51
43:4745:3346:5249:0551:2752:1853:2155:5156:3356:47
2:141:461:192:132:220:511:032:300:420:14
3168Anna Górnicka-Antonowicz67:164:286:369:2018:1220:3823:2731:4433:5036:4238:1042:1344:4648:4749:51
. UNTS Warszawa4:282:082:448:522:262:498:172:062:521:284:032:334:011:04
52:4355:0056:2758:5461:0962:2063:3066:2067:0167:16
2:522:171:272:272:151:111:102:500:410:15
4175Maria Pabich69:113:356:008:4617:4320:2122:5532:4735:0636:2437:4341:4444:4348:5749:53
. UKS Azymut Pabianice3:352:252:468:572:382:349:522:191:181:194:012:594:140:56
52:4155:0756:4159:4262:5864:0665:2468:0668:5469:11
2:482:261:343:013:161:081:182:420:480:17
5157Małgorzata Szeliga75:053:115:318:0418:0220:3324:0535:0337:2540:3342:1145:4848:5053:5455:09
. UKS Orientpark.pl Iwiny3:112:202:339:582:313:3210:582:223:081:383:373:025:041:15
58:0861:0162:3966:4069:0670:1871:3974:0974:5175:05
2:592:531:384:012:261:121:212:300:420:14
6161Hanga Morandini79:247:289:5313:1422:0124:1427:1636:3238:2141:3842:5146:4649:4153:4354:42
. Hungarian National Team7:282:253:218:472:133:029:161:493:171:133:552:554:020:59
58:0065:1867:3770:1672:5073:5675:1978:1479:0879:24
3:187:182:192:392:341:061:232:550:540:16
7171Julia Koziołek87:573:586:4710:3320:3223:3527:0437:5940:5144:4847:1752:4556:3262:5164:36
. indywidualnie3:582:493:469:593:033:2910:552:523:572:295:283:476:191:45
68:2671:1473:1376:1879:3080:5882:2886:3587:4187:57
3:502:481:593:053:121:281:304:071:060:16
8176Małgorzata Siess94:333:245:438:3721:0623:5627:3042:1745:1750:4152:1958:0461:1967:1668:24
. UKS Azymut Pabianice3:242:192:5412:292:503:3414:473:005:241:385:453:155:571:08
74:1777:4680:0683:2686:4388:1790:2593:2594:1994:3347:24
5:533:292:203:203:171:342:083:000:540:14*51
 
Anna Rosłaniec5:1213:3017:3938:2044:2249:2769:2874:0977:2780:5791:5697:10104:34106:41
5:128:184:0920:416:025:0520:014:413:183:3010:595:147:242:07
110:42114:01116:33123:07127:00128:34130:26135:05136:23136:45
4:013:192:326:343:531:341:524:391:180:22
165Marzena Ciarkowskankl4:278:1615:3936:5639:5143:5658:1661:3364:2566:5973:1480:1090:2091:49
. HKS Azymut Mochy4:273:497:2321:172:554:0514:203:172:522:346:156:5610:101:29
----------------------------------------93:1493:33
1:250:19
 
 
 
K40 (6)5,8 km 160 m20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(63)2(54)3(51)4(72)5(75)6(71)7(55)8(47)9(50)10(36)11(40)12(31)13(45)14(41)
15(43)16(42)17(60)18(49)19(31)20(100)Meta
 
1186Anna Włodarczyk-Szymańska67:134:589:4711:1319:0222:1027:1035:4740:1144:0847:3449:0551:2255:3458:21
. MKS Paulinum Jelenia Góra4:584:491:267:493:085:008:374:243:573:261:312:174:122:47
59:2162:0364:1764:5466:0066:5767:13
1:002:422:140:371:060:570:16
2181Katarzyna Konc70:495:179:5312:3420:4625:0330:1938:4143:3147:0950:4352:1654:3358:3861:16
. UKS Azymut Pabianice5:174:362:418:124:175:168:224:503:383:341:332:174:052:38
62:2265:0067:4868:2669:4570:3470:49
1:062:382:480:381:190:490:15
3187Helena Wiercioch-Wójtowicz78:565:5111:0212:4421:2323:2530:3640:5948:2352:4057:1058:3561:5464:4367:53
. indywidualnie5:515:111:428:392:027:1110:237:244:174:301:253:192:493:10
69:0471:5275:2076:0677:3578:4178:56
1:112:483:280:461:291:060:15
4183Joanna Nitsch89:479:0013:2818:4528:3230:4940:4750:5757:0161:2167:2368:4371:0674:0477:59
. UNTS Warszawa9:004:285:179:472:179:5810:106:044:206:021:202:232:583:55
78:5983:2586:2687:1788:3489:3089:47
1:004:263:010:511:170:560:17
5184Bogusława Słońska95:328:4314:2016:1331:0733:3739:4951:3660:0865:1971:0472:4976:3479:1482:42
. WKS Wawel Kraków8:435:371:5314:542:306:1211:478:325:115:451:453:452:403:28
84:0088:3991:4592:3794:0095:1395:32
1:184:393:060:521:231:130:19
6182Dorota Mianowska98:4522:2827:5229:4338:1439:5849:4559:5366:0570:2376:1977:4080:1283:1786:56
. UNTS Warszawa22:285:241:518:311:449:4710:086:124:185:561:212:323:053:39
87:5692:2395:2396:1597:3298:2898:45
1:004:273:000:521:170:560:17
 
 
 
K45 (6)4,6 km 150 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(58)2(74)3(57)4(75)5(72)6(54)7(63)8(43)9(61)10(60)11(100)Meta
 
1190Ewa Wołek43:426:317:428:1817:5619:3328:4131:4937:5440:4041:2143:2843:42
. UNTS Warszawa6:311:110:369:381:379:083:086:052:460:412:070:14
2189Barbara Nowak48:587:118:329:1618:0319:5731:3035:0041:4645:0346:3348:4448:58
. HKS Azymut Mochy7:111:210:448:471:5411:333:306:463:171:302:110:14
3191Mariola Wołowczyk52:057:419:2110:0921:1623:2334:2538:0145:0448:3049:2251:4852:05
. UNTS Warszawa7:411:400:4811:072:0711:023:367:033:260:522:260:17
4193Sabine Juckelandt52:397:569:2210:0522:0924:2335:0438:3745:3248:5150:0852:2252:39
. SV Robotron Dresden7:561:260:4312:042:1410:413:336:553:191:172:140:17
5192Joanna Wysocka55:146:348:138:5121:4224:0235:2139:4047:5051:3252:3154:5855:14
. WKS Śląsk Wrocław6:341:390:3812:512:2011:194:198:103:420:592:270:16
 
188Anna Kurzypnkl8:5210:28-----23:0025:4439:3145:1553:2657:0658:1260:5161:11
. indywidualnie8:521:3612:322:4413:475:448:113:401:062:390:20
 
 
 
K55-60 (2)3,2 km 90 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(67)3(74)4(57)5(62)6(50)7(41)8(46)9(49)10(31)11(100)Meta
 
1194Nina Deredos53:189:2215:5122:5523:5530:1038:3045:4248:1850:1651:3752:5953:18
. UKS Orientuś Łódź9:226:297:041:006:158:207:122:361:581:211:220:19
2195Halina Kosińska90:2218:0123:5635:0036:3954:3164:5876:3981:5484:4587:5589:5490:22
. indywidualnie18:015:5511:041:3917:5210:2711:415:152:513:101:590:28
 
 
 
M12 (10)2,6 km 65 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(63)2(56)3(59)4(58)5(67)6(47)7(44)8(45)9(31)10(100)Meta
 
1200Jan Antonowicz27:554:258:0511:5513:0315:4717:5523:2625:3526:5827:4427:55
. UNTS Warszawa4:253:403:501:082:442:085:312:091:230:460:11
265Amadeusz Cupryś29:524:5710:2712:5214:1318:3721:2325:3027:3728:4829:3729:52
. HKS Azymut Mochy4:575:302:251:214:242:464:072:071:110:490:15
3197Jędrzej Pachnik35:366:249:4112:0213:5818:1121:0826:1732:3134:2935:2335:36
. UKS Orientpark.pl Iwiny6:243:172:211:564:132:575:096:141:580:540:13
4207Paweł Wójcik40:499:5514:2116:3018:0021:5227:1032:3937:3939:5040:3540:49
. WKS Wawel Kraków9:554:262:091:303:525:185:295:002:110:450:14
5201Miłosz Jurczak44:037:1911:1114:3116:0026:4730:5738:0041:3242:4843:3844:03
. MKS Paulinum Jelenia Góra7:193:523:201:2910:474:107:033:321:160:500:25
6Karol Jelewski47:0510:2114:1017:1218:5029:1433:5640:5844:2945:5046:3347:05
MLKS Echo Twardogóra10:213:493:021:3810:244:427:023:311:210:430:32
7202Franciszek Krempiński48:376:5013:4518:0720:0226:4231:3939:5943:5947:1848:2348:37
. UKS Azymut Pabianice6:506:554:221:556:404:578:204:003:191:050:14
8203Michał Kurzyp54:0511:3220:4623:4525:2630:0334:1942:0950:1852:5953:5054:05
. MKS MOS Wrocław11:329:142:591:414:374:167:508:092:410:510:15
9204Adrian Skurak65:5123:2632:3735:4837:1842:0545:5853:5762:2164:5765:3765:51
. MKS MOS Wrocław23:269:113:111:304:473:537:598:242:360:400:14
 
206Artur Ważnynkl--------------------------------------------------57:17
. MKS MOS Wrocław57:17
 
 
 
M14 (24)4,0 km 120 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(63)3(51)4(52)5(57)6(55)7(58)8(67)9(48)10(50)11(43)12(46)13(61)14(60)
15(31)16(100)Meta
 
1208Stanisław Pachnik34:496:037:4911:3012:2217:0118:0118:2421:0022:3424:4128:4430:3331:4432:27
. UKS Orientpark.pl Iwiny6:031:463:410:524:391:000:232:361:342:074:031:491:110:43
33:5934:3734:49
1:320:380:12
2224Ignacy Słomczyński36:443:586:4611:1012:1416:1617:3118:0021:0323:1725:5331:0032:2033:4634:28
. UKS Orientuś Łódź3:582:484:241:044:021:150:293:032:142:365:071:201:260:42
35:5436:3236:44
1:260:380:12
3222Mikołaj Paterek38:214:056:4110:5511:5816:2618:4019:0422:0224:2326:4331:4133:2435:0135:45
. HKS Azymut Mochy4:052:364:141:034:282:140:242:582:212:204:581:431:370:44
37:1938:0638:2138:08
1:340:470:15*100
4227Jan Sztranek41:283:067:4311:2912:3118:4919:5220:1723:3425:1127:1335:4837:1238:3039:12
. UKS Azymut Pabianice3:064:373:461:026:181:030:253:171:372:028:351:241:180:42
40:3241:1441:28
1:200:420:14
5212Zbigniew Bartos42:164:138:4813:1814:0918:3719:4920:1924:1326:0828:4834:5736:5938:5539:37
. UKS Orientuś Łódź4:134:354:300:514:281:120:303:541:552:406:092:021:560:42
41:0642:0342:16
1:290:570:13
6228Jakub Toborek42:364:437:1811:4512:5218:0619:2419:5523:5326:0428:5136:3438:1039:3640:18
. MKS MOS Wrocław4:432:354:271:075:141:180:313:582:112:477:431:361:260:42
41:3642:2442:36
1:180:480:12
7217Łukasz Kołodziejczyk44:423:397:1111:3112:4020:0122:2122:5926:5828:5230:3934:3436:4141:3842:10
. UKS Kometa Gliwice3:393:324:201:097:212:200:383:591:541:473:552:074:570:32
43:4044:3144:42
1:300:510:11
8220Wiktor Muller45:436:118:4912:5613:5918:3719:5120:2825:5928:1030:4337:5140:2442:1243:10
. UMKS Kwidzyn6:112:384:071:034:381:140:375:312:112:337:082:331:480:58
44:5345:3145:43
1:430:380:12
9230Jakub Zaleski45:496:3010:0016:3118:2422:5625:3126:1429:4931:4134:2139:4741:1642:4043:25
. MKS Paulinum Jelenia Góra6:303:306:311:534:322:350:433:351:522:405:261:291:240:45
44:4245:3545:49
1:170:530:14
10219Franciszek Łagoda48:356:3510:0419:1721:0725:4729:0229:2832:4334:3637:1242:4144:0645:3246:20
. MKS MOS Wrocław6:353:299:131:504:403:150:263:151:532:365:291:251:260:48
47:3948:2148:35
1:190:420:14
11215Szymon Jurczak48:457:2310:5715:3018:0723:3224:4325:1429:1431:0933:5341:0843:4145:2246:23
. MKS Paulinum Jelenia Góra7:233:344:332:375:251:110:314:001:552:447:152:331:411:01
47:5348:3148:45
1:300:380:14
12229Krzysztof Wójtowicz49:494:499:4014:5115:5723:0524:5226:0229:4532:2537:0442:5844:3546:4247:27
. UNTS Warszawa4:494:515:111:067:081:471:103:432:404:395:541:372:070:45
48:5149:3749:49
1:240:460:12
13214Jakub Jończy53:193:2621:4325:5426:5431:1533:4134:0737:0839:0841:4246:4348:2649:5950:47
. MKS Paulinum Jelenia Góra3:2618:174:111:004:212:260:263:012:002:345:011:431:330:48
52:2053:0753:19
1:330:470:12
14324Maksymilian Cych53:484:148:1614:1315:3224:3226:0527:0732:3335:2038:2645:1348:1350:0150:58
MLKS Echo Twardogóra4:144:025:571:199:001:331:025:262:473:066:473:001:480:57
52:5253:3553:48
1:540:430:13
15226Tomasz Staszak54:4213:4817:5122:0123:0427:4028:5529:3135:0237:1239:5046:5549:2951:1552:15
. MKS Paulinum Jelenia Góra13:484:034:101:034:361:150:365:312:102:387:052:341:461:00
53:5554:2954:42
1:400:340:13
16Mikolaj Cych56:334:2913:2718:3620:2128:4030:2730:5735:0037:2640:3548:4251:3753:0253:51
MLKS Echo Twardogóra4:298:585:091:458:191:470:304:032:263:098:072:551:250:49
55:3456:1756:33
1:430:430:16
17221Michał Nowak57:239:2312:2018:1320:3126:1232:0532:3936:5541:4844:2250:1052:0153:4054:28
. UKS Orientuś Łódź9:232:575:532:185:415:530:344:164:532:345:481:511:390:48
56:2157:0957:23
1:530:480:14
18209Antoni Trębacz59:407:2116:1621:3423:0531:5833:1934:1137:5940:2543:3751:3054:2156:0356:53
. KS Kościelec Chrzanów7:218:555:181:318:531:210:523:482:263:127:532:511:420:50
58:3959:2759:40
1:460:480:13
19216Nataniel Kędzierski64:475:3411:2620:5922:2528:0630:1230:4536:1239:4343:5952:4557:5360:0061:19
. MKS MOS Wrocław5:345:529:331:265:412:060:335:273:314:168:465:082:071:19
63:2264:2864:47
2:031:060:19
20210Patryk Kawala68:528:2213:1019:0720:2827:2229:1030:0836:3844:2347:0853:3755:4461:4466:11
. KS Kościelec Chrzanów8:224:485:571:216:541:480:586:307:452:456:292:076:004:27
67:5168:4068:52
1:400:490:12
21225Adrian Sobiński71:5914:1525:0229:4430:4937:2945:2045:4749:5952:3255:4561:3666:1068:0169:10
. MKS Paulinum Jelenia Góra14:1510:474:421:056:407:510:274:122:333:135:514:341:511:09
70:5871:4671:59
1:480:480:13
22223Mikołaj Plezia99:2518:1823:0132:2233:5942:4945:0845:5151:4658:4564:1884:2390:3994:2595:25
. MKS MOS Wrocław18:184:439:211:378:502:190:435:556:595:3320:056:163:461:00
98:0599:0899:25
2:401:030:17
23213Damian Godek108:3027:4632:1841:2843:1351:5454:1455:0160:5167:5474:0193:3699:44103:29104:29
. MKS MOS Wrocław27:464:329:101:458:412:200:475:507:036:0719:356:083:451:00
107:07108:11108:30
2:381:040:19
24218Krzysztof Lubryka126:2445:1049:5959:2561:0669:5472:1172:5478:4985:4891:17111:28117:32121:14122:19
. MKS MOS Wrocław45:104:499:261:418:482:170:435:556:595:2920:116:043:421:05
125:02126:05126:24
2:431:030:19
 
 
 
M16 (13)5,1 km 185 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(52)3(72)4(75)5(71)6(59)7(48)8(37)9(60)10(49)11(45)12(31)13(100)Meta
 
1244Stanisław Kurzyp39:036:097:5911:5513:0116:4423:5627:1332:5435:5136:2237:2038:1638:5339:03
. WKS Śląsk Wrocław6:091:503:561:063:437:123:175:412:570:310:580:560:370:10
26:35
*47
2236Maciej Andrzejczak43:116:448:4813:1515:0220:2926:3229:4835:3538:4439:1540:2842:2042:5943:11
. UKS Azymut Pabianice6:442:044:271:475:276:033:165:473:090:311:131:520:390:12
3233Grzegorz Porzycz45:087:189:0913:3114:4619:1226:2030:2537:0540:4741:1943:1444:1844:5745:08
. UKS Azymut 45 Gdynia7:181:514:221:154:267:084:056:403:420:321:551:040:390:11
29:40
*47
4234Grzegorz Nowak45:296:398:5113:1214:5919:0026:5631:5338:1541:4142:1143:2144:2645:1745:29
. UKS Azymut 45 Gdynia6:392:124:211:474:017:564:576:223:260:301:101:050:510:12
5231Grzegorz Słoma47:079:1311:1816:3118:2622:5630:1133:5540:1143:2844:0245:1946:1646:5647:07
. UKS Orientpark.pl Iwiny9:132:055:131:554:307:153:446:163:170:341:170:570:400:11
6245Nikodem Seidel48:047:469:5914:1315:2719:5828:1132:2539:4943:4544:1746:1647:1647:5348:04
. HKS Azymut Mochy7:462:134:141:144:318:134:147:243:560:321:591:000:370:11
31:47
*47
7237Grzegorz Bartos49:096:459:4416:3917:5422:5930:3934:2940:1844:0745:3846:5548:1448:5649:09
. UKS Orientuś Łódź6:452:596:551:155:057:403:505:493:491:311:171:190:420:13
8243Jakub Kucharczyk50:049:0411:3615:5818:3924:2532:4237:0043:1746:2947:0248:2149:1849:5450:04
. UKS Kometa Gliwice9:042:324:222:415:468:174:186:173:120:331:190:570:360:10
36:26
*47
9235Maksymilian Sienkiewicz55:588:2610:4916:2418:5525:1433:0438:1945:1949:5650:3353:2255:1455:4755:58
. UKS Azymut 45 Gdynia8:262:235:352:316:197:505:157:004:370:372:491:520:330:11
10239Rafał Gąsior59:1810:2922:4327:2528:4933:3041:4646:0452:2555:3856:0657:2358:1959:0459:18
. UMKS Kwidzyn10:2912:144:421:244:418:164:186:213:130:281:170:560:450:14
45:40
*47
 
240Alex Grobelnynkl7:399:5414:4016:1422:0031:39-----43:0346:4547:1849:5751:0251:4451:56
. HKS Azymut Mochy7:392:154:461:345:469:3911:243:420:332:391:050:420:12
35:30
*47
241Bartosz Grochalskinkl8:2111:0016:0219:5824:5435:5743:1452:1156:3157:06-----60:2161:0561:16
. UMKS Kwidzyn8:212:395:023:564:5611:037:178:574:200:353:150:440:11
18:4339:5258:36
*70*47*38
238Bruno Deredosnkl88:3390:20-----------------------------------108:56-----109:46110:16110:25
. UKS Orientuś Łódź88:331:4718:360:500:300:09
79:0580:4383:0693:3995:4398:42101:44103:33106:41107:52
*45*43*50*62*63*64*40*44*42*61
 
 
 
M18 (12)6,7 km 200 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(47)2(67)3(58)4(59)5(52)6(53)7(54)8(65)9(75)10(73)11(69)12(57)13(63)14(39)
15(37)16(42)17(60)18(31)19(100)Meta
 
1288Mateusz Rosłaniec51:462:023:515:496:1511:0412:3513:3615:3521:4925:0926:5834:3339:2643:13
. WKS Śląsk Wrocław2:021:491:580:264:491:311:011:596:143:201:497:354:533:47
45:2447:2648:5950:5551:3551:46
2:112:021:331:560:400:11
2280Karol Huba54:092:214:356:367:2312:2314:0115:0917:2524:0627:1028:4336:2540:5544:57
. UKS Azymut Dębów2:212:142:010:475:001:381:082:166:413:041:337:424:304:02
48:2351:0852:2153:2853:5954:0947:50
3:262:451:131:070:310:10*43
3276Jan Byrczek55:332:004:337:057:3112:4114:2915:3217:1024:5828:1929:5237:3742:0346:54
. UKS Kometa Gliwice2:002:332:320:265:101:481:031:387:483:211:337:454:264:51
49:1652:3653:4754:5455:2355:3313:48
2:223:201:111:070:290:10*51
4284Bartłomiej Ogdowski56:002:454:527:178:2113:3715:2816:4118:5025:5329:0530:3239:1044:3248:34
. UKS Siódemka Rumia2:452:072:251:045:161:511:132:097:033:121:278:385:224:02
50:4953:0754:1555:1855:4956:00
2:152:181:081:030:310:11
5282Michał Kruk57:222:134:096:237:5213:1514:5416:1318:0225:0629:4631:2640:0145:0549:04
. UKS Azymut Dębów2:131:562:141:295:231:391:191:497:044:401:408:355:043:59
51:2453:5755:2556:3757:0757:22
2:202:331:281:120:300:15
6281Dawid Kalisiak62:092:165:237:528:2515:4217:1818:1521:3428:3232:0734:1741:5250:3054:46
. UKS Azymut Pabianice2:163:072:290:337:171:360:573:196:583:352:107:358:384:16
57:0559:1260:2461:2562:0062:09
2:192:071:121:010:350:09
7278Jakub Czapliński63:422:124:367:238:3414:0317:2918:3223:0130:3133:3735:4044:1349:4254:07
. WKS Śląsk Wrocław2:122:242:471:115:293:261:034:297:303:062:038:335:294:25
57:0159:4161:2062:4263:2963:42
2:542:401:391:220:470:13
8283Szymon Melzer68:593:145:338:599:3015:3917:5919:3022:0934:0637:1738:4447:3753:4358:45
. UKS Siódemka Rumia3:142:193:260:316:092:201:312:3911:573:111:278:536:065:02
61:4464:3666:2567:5968:4768:59
2:592:521:491:340:480:12
9290Dawid Zając70:306:109:0912:0414:3120:1123:0124:2827:1535:1939:0340:5552:0156:3761:56
. UKS Azymut Pabianice6:102:592:552:275:402:501:272:478:043:441:5211:064:365:19
64:1567:1668:4469:5370:2070:30
2:193:011:281:090:270:10
10289Tristian Samulski74:073:456:168:5210:1519:4321:4224:0026:5434:2541:3844:2654:0062:2166:20
. MKS Paulinum Jelenia Góra3:452:312:361:239:281:592:182:547:317:132:489:348:213:59
68:4571:0572:2273:2373:5474:07
2:252:201:171:010:310:13
11275Jan Honkys77:472:465:318:579:2616:4619:1020:5632:2140:0043:5746:1355:3661:3866:40
. PK2:462:453:260:297:202:241:4611:257:393:572:169:236:025:02
69:5673:4075:2376:4877:3477:47
3:163:441:431:250:460:13
 
287Franciszek Renieckinkl2:234:437:158:0613:5315:20-----17:4823:4931:1832:5039:5344:5749:48
. UMKS Kwidzyn2:232:202:320:515:471:272:286:017:291:327:035:044:51
53:1255:2556:4257:5258:2158:32
3:242:131:171:100:290:11
 
 
 
M20 (4)7,5 km 220 m23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(75)3(73)4(69)5(58)6(67)7(48)8(54)9(51)10(62)11(64)12(50)13(39)14(40)
15(31)16(49)17(60)18(61)19(43)20(41)21(45)22(31)23(100)Meta
 
1Jerzy Urbaniak61:198:1613:4717:0118:1926:4529:2331:2536:3937:3439:5542:5145:5849:3350:53
. KS Spójnia Warszawa8:165:313:141:188:262:382:025:140:552:212:563:073:351:20
52:4353:4354:1955:1457:4558:1059:3660:3161:0761:19
1:501:000:360:552:310:251:260:550:360:12
2319Wiktor Staszak65:0910:5316:5120:0321:2329:4932:2434:2639:4640:4043:0546:0049:0152:3653:55
. MKS Paulinum Jelenia Góra10:535:583:121:208:262:352:025:200:542:252:553:013:351:19
55:4456:4657:2158:1860:5061:1562:4263:4264:4665:09
1:491:020:350:572:320:251:271:001:040:23
3321Mikołaj Druciarek70:2210:3720:1123:5427:1735:4638:2140:3145:5246:4148:5851:5355:0358:4559:54
. WKS Grunwald Poznań10:379:343:433:238:292:352:105:210:492:172:553:103:421:09
61:5162:5463:2964:2667:0367:2468:4069:3170:0870:22
1:571:030:350:572:370:211:160:510:370:14
4Jakub Garstka70:517:3812:4316:1418:0727:3430:3832:2839:0241:0243:4349:0252:0155:5057:24
. UKS Arkady Raszków7:385:053:311:539:273:041:506:342:002:415:192:593:491:34
59:0360:1561:0963:2466:3167:0368:4569:5170:3770:51
1:391:120:542:153:070:321:421:060:460:14
 
 
 
M21 (23)8,4 km 280 m25 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(52)3(64)4(50)5(72)6(70)7(73)8(69)9(58)10(67)11(48)12(43)13(46)14(45)
15(44)16(36)17(40)18(31)19(45)20(60)21(35)22(33)23(61)24(31)25(100)Meta
 
1Áron Bakó49:415:286:329:5711:4018:4419:5821:5623:1230:2232:1433:3837:5239:0339:51
. Hungarian National Team5:281:043:251:437:041:141:581:167:101:521:244:141:110:48
41:0041:2642:0143:0544:1045:0746:0646:5247:5048:5849:3049:41
1:090:260:351:041:050:570:590:460:581:080:320:11
2Mikołaj Dutkowski53:157:068:1112:0314:1321:4222:5925:1926:2833:3135:2636:3840:5242:0542:50
. UKS Arkady Raszków7:061:053:522:107:291:172:201:097:031:551:124:141:130:45
44:0044:2044:5546:1047:1448:2349:2550:1551:2152:3553:0553:15
1:100:200:351:151:041:091:020:501:061:140:300:10
3Piotr Parfianowicz53:55----------------------------------------------------------------------
. UNTS Warszawa
-------------------------------------------------------53:55
53:55
4Krzysztof Wołowczyk54:466:177:3512:2114:1922:0423:2225:3927:0933:5836:0237:2941:5743:0744:07
. UNTS Warszawa6:171:184:461:587:451:182:171:306:492:041:274:281:101:00
45:2045:4746:2647:3748:4549:4650:5051:4952:5254:0454:3554:46
1:130:270:391:111:081:011:040:591:031:120:310:11
5Michał Kalata56:346:537:5613:2015:2523:0324:2126:4628:1835:1537:1838:4143:1144:1244:59
. MKS Paulinum Jelenia Góra6:531:035:242:057:381:182:251:326:572:031:234:301:010:47
46:2146:4647:2948:4649:5851:1952:3353:2954:3455:5056:2256:34
1:220:250:431:171:121:211:140:561:051:160:320:12
6Wojciech Pachnik59:397:048:1312:1514:1123:3824:5827:1128:3636:5138:5440:4245:2146:4047:49
. UKS Orientpark.pl Iwiny7:041:094:021:569:271:202:131:258:152:031:484:391:191:09
49:1249:4150:2451:4553:1754:2455:3256:2457:3258:4959:2959:39
1:230:290:431:211:321:071:080:521:081:170:400:10
7Mariusz Pabich59:486:357:5011:4213:3521:5623:1425:2627:2235:4437:4639:3245:0346:1347:06
. UKS Azymut Pabianice6:351:153:521:538:211:182:121:568:222:021:465:311:100:53
48:3048:5649:4051:0452:2053:4055:0556:2157:4059:0259:3659:48
1:240:260:441:241:161:201:251:161:191:220:340:12
8Ondrej Vystavel59:526:428:2812:5715:0524:1326:0028:3129:5537:2739:4941:2446:1647:2549:06
. OOS SK Prostejov6:421:464:292:089:081:472:311:247:322:221:354:521:091:41
50:2050:4251:2352:4253:4754:5056:0056:5257:5159:0459:3959:52
1:140:220:411:191:051:031:100:520:591:130:350:13
9Viktor Morandini59:596:488:0413:2615:3323:4925:1527:4129:0036:4338:5440:2245:1546:2247:16
. Hungarian National Team6:481:165:222:078:161:262:261:197:432:111:284:531:070:54
48:5149:1449:5451:2952:5454:2155:3856:3657:5259:1959:4859:59
1:350:230:401:351:251:271:170:581:161:270:290:11
10Łukasz Gryzio60:407:469:0113:5916:0724:2026:3528:5330:1537:2339:5241:2246:2947:4148:39
. UKS Azymut Pabianice7:461:154:582:088:132:152:181:227:082:291:305:071:120:58
50:0650:3951:2552:4153:5355:1256:2157:2058:3359:5360:2860:40
1:270:330:461:161:121:191:090:591:131:200:350:12
11Piotr Cych64:068:289:4015:3017:4526:0427:2830:3132:0039:3442:0843:4148:4550:1151:05
MLKS Echo Twardogóra8:281:125:502:158:191:243:031:297:342:341:335:041:260:54
52:4753:1254:0055:3456:5058:0759:2760:3161:4363:1563:5364:06
1:420:250:481:341:161:171:201:041:121:320:380:13
12Mihályi Ferenc64:486:548:0613:4516:1925:2626:5429:5031:1039:4641:5043:3349:3450:4751:49
. Hungarian National Team6:541:125:392:349:071:282:561:208:362:041:436:011:131:02
53:1653:3954:2055:5957:1558:4360:0261:0962:2663:5964:3564:48
1:270:230:411:391:161:281:191:071:171:330:360:13
13Tadeusz Piłkowski68:588:009:1114:0316:1425:4627:2430:0931:3840:1743:0444:4151:3554:0755:02
. KS OK!Sport Warszawa8:001:114:522:119:321:382:451:298:392:471:376:542:320:55
56:3356:5957:4459:1960:5362:0963:4364:5366:2768:0768:4268:58
1:310:260:451:351:341:161:341:101:341:400:350:16
14Marcin Gaczyński72:038:129:2015:5518:5529:0830:4433:3835:1644:0046:4148:2955:2056:4757:52
. indywidualnie8:121:086:353:0010:131:362:541:388:442:411:486:511:271:05
59:2959:5560:4962:2463:5265:1866:4567:5269:2671:1271:4972:03
1:370:260:541:351:281:261:271:071:341:460:370:14
15Dávid Peregi74:189:1810:5116:0018:3328:1730:4334:2235:5645:4048:4750:3357:5559:1260:22
. Hungarian National Team9:181:335:092:339:442:263:391:349:443:071:467:221:171:10
61:5562:2663:0464:2565:4867:1568:4169:5571:2373:1674:0474:18
1:330:310:381:211:231:271:261:141:281:530:480:14
16Imre Boros74:5310:0811:2115:5718:2929:0730:4934:1036:0746:2949:0751:3857:2058:3059:23
. Hungarian National Team10:081:134:362:3210:381:423:211:5710:222:382:315:421:100:53
60:5561:2262:2164:2966:0067:5569:2270:3072:0273:5874:3874:53
1:320:270:592:081:311:551:271:081:321:560:400:15
17Szabolcs Bojtor76:598:2910:3216:0618:2928:1530:4633:4836:0646:5649:3851:3059:1560:5362:15
. Hungarian National Team8:292:035:342:239:462:313:022:1810:502:421:527:451:381:22
63:5264:2065:1568:0969:3670:5272:1473:2574:4176:0676:4476:59
1:370:280:552:541:271:161:221:111:161:250:380:15
18Wojciech Mossakowski78:579:4511:3516:2919:0629:1831:0734:2436:1346:0548:5250:4361:1563:1364:22
. UNTS Warszawa9:451:504:542:3710:121:493:171:499:522:471:5110:321:581:09
65:5066:1867:0168:3870:3172:1573:5475:0376:3178:0678:4578:57
1:280:280:431:371:531:441:391:091:281:350:390:12
19Michał Łubis81:248:189:5716:4419:3430:2432:5236:2538:0948:0551:1753:1961:3563:2664:41
. UKS Azymut Pabianice8:181:396:472:5010:502:283:331:449:563:122:028:161:511:15
66:3267:0368:0369:5372:0073:3575:0876:2578:0180:1981:0981:24
1:510:311:001:502:071:351:331:171:362:180:500:15
20Łukasz Jędrocha83:2810:4112:1218:3821:2232:1533:5637:1539:1250:3353:2855:3162:2664:1065:41
. indywidualnie10:411:316:262:4410:531:413:191:5711:212:552:036:551:441:31
67:3968:2769:3971:3173:1575:3077:1178:3380:2782:2683:1283:28
1:580:481:121:521:442:151:411:221:541:590:460:16
21Radim Fajkus86:1116:1017:5824:2526:4838:2840:2843:4645:5656:0760:0661:5368:0369:4670:58
. OOS SK Prostejov16:101:486:272:2311:402:003:182:1010:113:591:476:101:431:12
73:1373:4174:4576:2778:0379:3481:0282:0783:2785:1085:5586:11
2:150:281:041:421:361:311:281:051:201:430:450:16
 
Krzysztof Sornatnkl----------------------------------------------------------------------
. indywidualnie
-----2:26-------------------------7:10---------------9:360.00
2:264:442:26*40
0:261:425:347:498:31
*38*37*34*39*32
Jan Rutkankl6:448:0112:0314:0622:39-----26:2028:4336:0037:5740:3645:2246:4547:29
. UNTS Warszawa6:441:174:022:038:333:412:237:171:572:394:461:230:44
48:5049:1949:5751:2152:3253:3755:1656:1057:1058:2658:5959:1023:33
1:210:290:381:241:111:051:390:541:001:160:330:11*75
39:2254:34
*47*34
 
 
 
M35 (6)6,2 km 220 m21 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(62)3(65)4(52)5(72)6(70)7(71)8(59)9(48)10(37)11(43)12(36)13(40)14(31)
15(49)16(34)17(33)18(42)19(46)20(31)21(100)Meta
 
1Tomasz Pabich42:384:506:237:078:1011:2212:4816:0022:2025:1330:0330:3231:5532:3634:04
. UKS Azymut Pabianice4:501:330:441:033:121:263:126:202:534:500:291:230:411:28
35:0436:2437:2939:5340:3141:5442:2742:38
1:001:201:052:240:381:230:330:11
2Dariusz Kwapiński47:414:417:178:129:2412:4314:0517:2023:0426:2531:5432:3034:1335:2437:03
. HKS Azymut Mochy4:412:360:551:123:191:223:155:443:215:290:361:431:111:39
38:0640:3841:3943:5645:3046:5747:3047:41
1:032:321:012:171:341:270:330:11
3Marek Kuryj48:554:568:439:4110:5314:4016:1019:4325:3629:4936:0636:3638:0038:5240:10
. indywidualnie4:563:470:581:123:471:303:335:534:136:170:301:240:521:18
41:0642:2143:3946:0146:4048:1048:3948:55
0:561:151:182:220:391:300:290:16
4Rafał Walicki49:545:167:598:5910:0714:0415:5119:3125:4029:1535:4836:2738:1339:0240:39
. HKS Azymut Mochy5:162:431:001:083:571:473:406:093:356:330:391:460:491:37
41:4343:1444:1346:2647:2148:5249:3149:5428:42
1:041:310:592:130:551:310:390:23*47
5Paweł Golinowski51:535:287:117:589:0913:2415:2319:0827:0231:1836:4637:2238:5939:4541:18
. HKS Azymut Mochy5:281:430:471:114:151:593:457:544:165:280:361:370:461:33
42:2944:0845:1548:3649:2451:0051:4151:5329:56
1:111:391:073:210:481:360:410:12*47
6Marcin Kutkiewicz68:4210:5814:2815:3016:5921:3023:4028:1936:1941:2548:4749:3751:4952:4554:49
. indywidualnie10:583:301:021:294:312:104:398:005:067:220:502:120:562:04
55:5657:4559:0964:2965:5167:4468:2668:42
1:071:491:245:201:221:530:420:16
 
 
 
M40 (6)6,2 km 220 m21 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(62)3(65)4(52)5(72)6(70)7(71)8(59)9(48)10(37)11(43)12(36)13(40)14(31)
15(49)16(34)17(33)18(42)19(46)20(31)21(100)Meta
 
1Mariusz Plesiński47:304:236:107:048:1111:4213:2216:5523:2926:2131:4632:4334:2435:1336:40
. HKS Azymut Mochy4:231:470:541:073:311:403:336:342:525:250:571:410:491:27
37:4639:1140:1044:1045:1646:4247:1747:30
1:061:250:594:001:061:260:350:13
2Rafał Mianowski55:455:467:448:4410:0414:2416:1920:3227:3931:4138:1639:1341:4542:3744:12
. UNTS Warszawa5:461:581:001:204:201:554:137:074:026:350:572:320:521:35
45:2847:0848:2851:4153:0454:5455:3255:45
1:161:401:203:131:231:500:380:13
3Tomasz Polewka61:396:288:519:5811:2615:4317:4321:5731:4536:1943:4744:3546:2047:2349:18
. UKS Kometa Gliwice6:282:231:071:284:172:004:149:484:347:280:481:451:031:55
50:3552:3553:5357:4758:5060:4161:2561:3935:49
1:172:001:183:541:031:510:440:14*47
4Piotr Murawski73:395:588:359:5114:3825:5129:2033:3443:5148:2055:2856:3058:3059:2661:19
. HKS Azymut Mochy5:582:371:164:4711:133:294:1410:174:297:081:022:000:561:53
62:3864:3965:5469:3270:5672:4373:2573:39
1:192:011:153:381:241:470:420:14
5Paweł Nowak93:038:0411:5114:3116:5723:4626:3932:3748:2757:0267:0868:2872:2773:5276:36
. UKS Orientuś Łódź8:043:472:402:266:492:535:5815:508:3510:061:203:591:252:44
78:1681:0983:1687:5889:2191:4592:4793:03
1:402:532:074:421:232:241:020:16
 
Grzegorz Wójciknkl9:4112:4515:4217:21-----23:1227:2237:5345:0351:4652:2354:5156:1159:10
. WKS Wawel Kraków9:413:042:571:395:514:1010:317:106:430:372:281:202:59
60:2962:4164:1372:4174:4076:1777:0177:13
1:192:121:328:281:591:370:440:12
 
 
 
M45 (10)5,4 km 165 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(52)3(72)4(70)5(57)6(67)7(48)8(50)9(42)10(32)11(35)12(60)13(45)14(100)
Meta
 
1Dariusz Pachnik44:175:559:4414:1615:5822:5226:1728:2130:3036:1839:2639:5441:2242:5644:05
. UKS Orientpark.pl Iwiny5:553:494:321:426:543:252:042:095:483:080:281:281:341:09
44:17
0:12
2Marcin Sławiński50:226:0310:1214:4816:5125:2029:1431:0833:3440:0044:0244:3146:1248:3450:07
. 3. Brygada Radiotechniczna6:034:094:362:038:293:541:542:266:264:020:291:412:221:33
50:2243:02
0:15*35
3Marcin Szczygieł54:136:2511:2816:3019:0427:5232:2834:3837:2343:4047:1347:4449:3052:1553:57
. MKS MOS Wrocław6:255:035:022:348:484:362:102:456:173:330:311:462:451:42
54:13
0:16
4Dariusz Becmer55:575:5910:1514:3516:1928:5133:1535:1838:2444:3847:2848:2650:0554:2755:43
. WKS Śląsk Wrocław5:594:164:201:4412:324:242:033:066:142:500:581:394:221:16
55:57
0:14
5Artur Staszak58:076:1611:1617:2119:3731:3937:0339:3542:0448:3152:0552:4154:2156:2557:53
. UNTS Warszawa6:165:006:052:1612:025:242:322:296:273:340:361:402:041:28
58:07
0:14
6Marek Słoński65:556:1210:3415:5618:5927:3832:4934:4637:2657:0460:1960:5162:2564:1065:38
. WKS Wawel Kraków6:124:225:223:038:395:111:572:4019:383:150:321:341:451:28
65:55
0:17
7Tomasz Muller66:408:0112:5418:0422:4135:3040:5443:0846:0753:4057:3258:0859:5564:5766:26
. UMKS Kwidzyn8:014:535:104:3712:495:242:142:597:333:520:361:475:021:29
66:40
0:14
8Robert Wdowiak73:5313:3220:2726:0329:3139:5746:0350:1053:3260:5165:4167:3769:2472:0573:38
Rodzinna Grupa Rowerowa13:326:555:363:2810:266:064:073:227:194:501:561:472:411:33
73:53
0:15
9Stankiewicz Cezary93:2712:2727:3839:4842:1255:3361:3764:2868:3277:0085:2086:0588:2190:5293:07
. indywidualnie12:2715:1112:102:2413:216:042:514:048:288:200:452:162:312:15
93:27
0:20
 
Kalikst Sobczyńskinkl4:408:4612:4214:18---------------------------------------------45:32
. WKS Śląsk Wrocław4:404:063:561:3631:14
45:51
0:19
 
 
 
M50 (5)5,4 km 165 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(52)3(72)4(70)5(57)6(67)7(48)8(50)9(42)10(32)11(35)12(60)13(45)14(100)
Meta
 
1Marek Wołowczyk55:066:3811:4616:3918:3826:4431:0633:0535:5143:5647:2948:0449:5352:5854:52
. UNTS Warszawa6:385:084:531:598:064:221:592:468:053:330:351:493:051:54
55:06
0:14
2Piotr Młynarczyk61:517:0612:2422:4924:5235:1639:4841:5644:5452:2756:1956:5058:3560:1561:39
. UKS Orientuś Łódź7:065:1810:252:0310:244:322:082:587:333:520:311:451:401:24
61:51
0:12
3Paweł Piłkowski67:407:2713:2518:2520:4339:4644:1746:3649:1957:4861:0761:3463:1166:0867:27
. KS OK!Sport Warszawa7:275:585:002:1819:034:312:192:438:293:190:271:372:571:19
67:40
0:13
 
Andrzej Deredosnkl7:4014:0620:53-----35:3041:2944:4148:3956:1960:3961:2563:3566:0567:49
. UKS Orientuś Łódź7:406:266:4714:375:593:123:587:404:200:462:102:301:44
68:05
0:16
Włodzimierz Gapińskinkl16:25-----------------------------------------------------------------
. UKS Orientuś Łódź16:25
 
 
 
M55 (2)3,5 km 115 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(63)2(54)3(53)4(52)5(59)6(67)7(47)8(44)9(41)10(46)11(45)12(100)Meta
 
1Jerzy Kryjomski41:278:5112:3414:2516:0922:0125:3427:4634:2836:0838:0439:2441:0341:27
. KS Kościelec Chrzanów8:513:431:511:445:523:332:126:421:401:561:201:390:24
2Krzysztof Lewandowski71:269:1915:3218:1121:4632:4939:3144:1852:1855:1865:3768:0871:0671:26
. UKS Orientuś Łódź9:196:132:393:3511:036:424:478:003:0010:192:312:580:20
 
 
 
M60 (5)3,0 km 90 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(64)3(56)4(51)5(54)6(43)7(46)8(42)9(61)10(45)11(31)12(100)Meta
 
1Romuald Guga29:532:193:286:2511:1412:2020:0921:4923:0224:3527:5328:5529:3729:53
. WKS Śląsk Wrocław2:191:092:574:491:067:491:401:131:333:181:020:420:16
2Marek Pietrusiński38:143:094:287:4514:3015:5225:3327:3329:0230:5035:0437:0337:5938:14
. KS Artemis Wrocław3:091:193:176:451:229:412:001:291:484:141:590:560:15
3Andrzej Góralski72:373:094:5437:3943:4648:4458:1060:3962:4664:5969:4571:1772:2172:37
. indywidualnie3:091:4532:456:074:589:262:292:072:134:461:321:040:16
 
Zbigniew Mądrzyńskinkl13:5315:1119:3129:0530:3038:33-----49:0650:1854:5356:3657:2357:35
. UMKS Kwidzyn13:531:184:209:341:258:0310:331:124:351:430:470:12
3:0012:2439:50
*47*64*37
Leszek Kosińskinkl4:035:5210:1318:0320:35-----68:4871:4374:1878:0880:1181:2081:40
. indywidualnie4:031:494:217:502:3248:132:552:353:502:031:090:20
 
 
 
M65 (3)2,6 km 70 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(47)2(58)3(59)4(56)5(63)6(50)7(44)8(45)9(38)10(49)11(31)12(100)Meta
 
1Adam Bogulak34:324:069:1010:0914:0218:0520:5424:2726:5530:0031:4633:0334:1534:32
. MKS Paulinum Jelenia Góra4:065:040:593:534:032:493:332:283:051:461:171:120:17
2Edward Bartkowiak35:023:368:329:2312:2316:1319:3823:1629:1931:2332:4233:5034:4535:02
. indywidualnie3:364:560:513:003:503:253:386:032:041:191:080:550:17
3Henryk Gliński39:253:2312:0712:4516:1919:4622:2526:0932:2734:3037:0038:1339:0939:25
. KS Artemis Wrocław3:238:440:383:343:272:393:446:182:032:301:130:560:16
 
 
 
M70 (2)2,5 km 80 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(63)2(56)3(58)4(67)5(48)6(39)7(45)8(31)9(100)Meta
 
1Kazimierz Dura41:4310:5515:4819:3124:0128:1234:5837:5640:1341:2641:43
. WKS Śląsk Wrocław10:554:533:434:304:116:462:582:171:130:17
2Waldemar Pietkiewicz43:409:3114:0217:1823:5327:0735:5639:0341:5443:0943:40
. indywidualnie9:314:313:166:353:148:493:072:511:150:31
 
 
 
OPEN A (5)5,7 km 220 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(72)3(70)4(73)5(69)6(58)7(44)8(43)9(45)10(38)11(46)12(42)13(61)14(60)
15(31)16(100)Meta
 
1Mariusz Jaros52:132:2613:2416:2219:5322:0231:1039:1541:4343:2745:4046:4147:5449:2050:01
. 10BKPanc2:2610:582:583:312:099:088:052:281:442:131:011:131:260:41
51:2251:5952:13
1:210:370:14
2322Dariusz Nadera57:233:0114:2616:3520:3222:2233:0442:0844:5647:1449:1250:2552:0253:3254:26
3:0111:252:093:571:5010:429:042:482:181:581:131:371:300:54
56:1057:0557:23
1:440:550:18
3Maria Marciniak65:182:4422:0224:2528:4030:2441:5750:3353:3355:3657:2558:4060:1061:3162:25
. indywidualnie2:4419:182:234:151:4411:338:363:002:031:491:151:301:210:54
64:0464:5865:1865:02
1:390:540:20*100
4Wojciech Prukop66:502:4514:3718:0422:0525:1134:4445:2048:1451:4955:4156:4358:1661:1061:58
. indywidualnie2:4511:523:274:013:069:3310:362:543:353:521:021:332:540:48
64:3366:3466:50
2:352:010:16
5Wioletta Dominos93:293:0117:2921:2327:5532:1245:3069:4473:0476:0283:0784:1685:5087:2889:04
. indywidualnie3:0114:283:546:324:1713:1824:143:202:587:051:091:341:381:36
91:5293:0993:29
2:481:170:20
 
 
 
OPEN B (8)4,0 km 100 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(55)3(74)4(57)5(52)6(51)7(54)8(44)9(46)10(60)11(35)12(33)13(61)14(31)
15(100)Meta
 
1Jitka Fajkusova48:203:2510:1511:4212:3921:3923:3225:2633:2036:4438:3440:3942:1844:2947:05
. OOS SK Prostejov3:256:501:270:579:001:531:547:543:241:502:051:392:112:36
48:0148:20
0:560:19
2Aneta Kruk54:584:5513:1016:2217:0524:4826:2828:2037:4241:0343:2245:5747:5150:2853:52
. indywidualnie4:558:153:120:437:431:401:529:223:212:192:351:542:373:24
54:4354:58
0:510:15
3Paulina Jakubczyk56:385:2014:2615:4016:2426:3528:3330:1840:0443:4746:0148:2050:4052:3155:09
. HKS Azymut Mochy5:209:061:140:4410:111:581:459:463:432:142:192:201:512:38
56:2256:38
1:130:16
4Adam Marcinkowski60:553:0114:1315:1916:0421:2334:3935:5741:4544:3646:2149:4751:5752:5858:53
. 10BKPanc3:0111:121:060:455:1913:161:185:482:511:453:262:101:015:55
60:3960:55
1:460:16
5Mariusz Sitnicki69:557:4823:2024:1525:0730:2843:4045:0350:5353:3555:2458:4661:0062:0867:56
. 10BKPanc7:4815:320:550:525:2113:121:235:502:421:493:222:141:085:48
69:3969:5569:42
1:430:16*100
6Iwona Iwaniec74:314:2313:0914:2215:0447:1951:2854:0561:3964:0765:5967:4369:1270:4673:29
. 10BKPanc4:238:461:130:4232:154:092:377:342:281:521:441:291:342:43
74:1674:31
0:470:15
7Uta Hillebrand75:364:4111:0812:1112:5425:1526:5829:1058:2862:0063:5167:2769:1671:4774:23
. UKS Orientuś Łódź4:416:271:030:4312:211:432:1229:183:321:513:361:492:312:36
75:2275:36
0:590:14
8Joanna Nawroth155:445:4026:4129:5731:0161:0263:5671:51111:42128:57133:47138:39142:11146:09153:13
. indywidualnie5:4021:013:161:0430:012:547:5539:5117:154:504:523:323:587:04
155:25155:44
2:120:19
 
 
 
OPEN C (1)1,9 km 50 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(63)3(50)4(44)5(38)6(60)7(49)8(100)Meta
 
1Bogumiła Świątkowska54:2321:2229:0736:0942:2748:0250:3551:2854:0054:23
. MKS Paulinum Jelenia Góra21:227:457:026:185:352:330:532:320:23
 
 
 
Rodzinna (9)1,5 km 60 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(41)3(61)4(32)5(35)6(49)7(31)8(100)Meta
 
1Krystyna Janiczek32:542:387:1916:4521:2222:3028:2431:0432:3632:54
. indywidualnie2:384:419:264:371:085:542:401:320:18
2Karolina Kucharska34:524:3211:1518:0424:0625:1730:5733:0734:3034:52
. indywidualnie4:326:436:496:021:115:402:101:230:22
3Antoni Pachnik37:162:418:0414:0320:1420:4925:2935:5836:5837:16
. UKS Orientpark.pl Iwiny2:415:235:596:110:354:4010:291:000:18
4Michalina Wysocka39:233:5012:0220:4127:4729:1134:3037:1539:0639:23
. MKS MOS Wrocław Wrocław3:508:128:397:061:245:192:451:510:17
5Marta Jadach39:5911:0115:1922:0629:0129:3334:4437:1539:2839:59
. indywidualnie11:014:186:476:550:325:112:312:130:31
619Natalia Janczara40:293:1711:4919:4527:5129:1234:2737:3440:0940:29
. MKS MOS Wrocław3:178:327:568:061:215:153:072:350:20
7326Agnieszka Szulc40:333:5112:0819:5727:5629:1334:3537:3940:1240:33
. MKS MOS Wrocław3:518:177:497:591:175:223:042:330:21
8Hanna Pabich48:454:1612:5921:0631:4032:5443:0846:1448:2648:45
. UKS Azymut Pabianice4:168:438:0710:341:1410:143:062:120:19
 
Zuzanna Patejkonkl5:0715:30-------------------------24:3025:41
. KS Spójnia Warszawa5:0710:239:001:11